Vila Doka
Ju Mirepret!

Rreth Vila Doka

Rreth Nesh

E vendosur në Sarandë, Villa Doka është një hotel apartamentesh që ofron WiFi falas dhe pamje nga deti nga dhomat.

Akomodimi është vetëm 300 m nga një plazh me rërë.
Çdo dhomë në Villa Doka do t'ju ofrojë një banjo dhe një ballkon të mobiluar me mobilje në natyrë.

Një mëngjes kontinental shërbehet çdo mëngjes në dhomën e përbashkët të ngrënies.
Shtesat përfshijnë një bar, shërbime lavanderi dhe një frigorifer në çdo dhomë.

Komoditete & Facilitete

Nëse jeni duke kërkuar për një eksperiencë relaksuese, freskuese dhe rinovuese, ne ju ofrojmë të gjitha këto nën një çati.

Parkim Falas

Villa Doka ju ofron parking privat falas për të gjithë klientët

Pamje e qytetit

Vila ka pamje nga qyteti.

Ballkon

Çdo dhomë në Villa Doka është e pajisur me një ballkon

Dhomë Dyshe me Ballkon

Dhomë dopio me ballkon është e pajisur me një krevat dopio, ajër të kondicionuar dhe një ballkon. Vila disponon edhe kopshtin i cili mund te perdoret nga klientet.

Dhomë treshe me ballkon

Dhoma treshe me ballkon është e pajisur me ballkon, kondicioner, një krevat tek dhe një krevat dopio. Vila është e pajisur edhe me një kopsht i cili mund të përdoret nga të gjithë klientët.

Njerëzit thonë gjërat më të bukura

4.5/5
Ady_m

Pritësit shumë miqësorë. Dhomë e madhe, krevat i rehatshëm. Ata pastrojnë dhomën çdo ditë. Mëngjesi i mirë. Distanca në këmbë deri në plazh.

4/5
Maria

Vend i qete dhe shume i kendshem, i dekoruar mire, krevat SUPER COMFY! Luli dhe Andrea ishin shumë të këndshëm. Është e zakonshme të hasësh disa çështje, dhe çelësi është se ato i zgjidhën sa më shpejt.

4.5/5
Alina

Vendndodhja e bukur. Hotel shumë i pastër. Mëngjesi i shkëlqyeshëm. Pritësi shumë miqësor. 5 minuta nga plazhi dhe restorantët, por ende një vend i qetë